Blog

 

Skroťte svoje výdavky s vynovenou evidenciou v iKROSe

Vynovená evidencia výdavkov

Dali sme zbohom starému dizajnu evidencie výdavkov vo forme jednoduchej tabuľky. Pôvodná evidencia už nespĺňala vaše nároky a našu víziu na jej ďalší rozvoj. Rozhodli sme sa zmeniť ju na podobu evidencií, ktoré už poznáte. Ľahko sa vám bude v nej orientovať a o to radšej ju budete používať.

„Master-detail“

 

Master-detail je pojem softvérových dizajnérov. Predstavuje hlavný zoznam a zobrazenie detailných informácií o práve zvolenom prvku zoznamu. V našom prípade je to zoznam výdavkov s hlavnými údajmi v ľavej časti obrazovky a detailný pohľad na zvolený výdavok a jeho doplnkové informácie v pravej časti - osvedčený dizajn, ktorý ste si obľúbili v ostatných evidenciách.

 

Evidencia výdavkov

 

Pre zmenu dizajnu celej evidencie sme sa rozhodli na základe vašich podnetov a námetov na ďalšie funkcie, na ktoré v pôvodnom tabuľkovom dizajne nebol priestor. Medzi tieto funkcie patrí QR kód na úhradu výdavku, priestor na pridanie prílohy (napr. sken bločku alebo elektronická faktúra), či platobné symboly pre platbu.

 

QR kód

 

QR kód vo výdavkochQR kód Pay by square poznáte už z faktúr. Vašim zákazníkom uľahčuje zadanie bankového platobného príkazu jednoduchým odfotením kódu mobilnou appkou ich banky. Vyhnú sa tak prepisovaniu údajov do platobného príkazu a častokrát aj poslaniu peňazí na chybný účet.

 

Keď môže QR kód uľahčovať život vašim zákazníkom, tak prečo nie aj vám? My sme si to povedali tiež, a preto ho odteraz nájdete aj v evidencii výdavkov. Stačí ak vyplníte základné údaje o partnerovi a výdavku potrebné na jeho vygenerovanie (IBAN, BIC, sumu výdavku a platobné symboly). Potom už jednoducho naskenujete zobrazený kód mobilnou appkou vašej banky a odošlete úhradu.

 

Automatické dopĺňanie bankových údajov partnera

 

Aby ste nemuseli pre vygenerovanie QR kódu zakaždým vypĺňať IBAN a BIC vášho obchodného partnera, zapracovali sme automatiku, ktorá ich doplní za vás. Stačí si vyhľadať a vybrať partnera z ponúknutého zoznamu a bankové údaje sa doplnia automaticky z posledného výdavku vybraného partnera. Šikovné, však?

 

Automatické dopĺňanie bankových údajov

 

Prepracované filtrovanie a vyhľadávanie

 

Ako ste si už zvykli z iných evidencií aj vo výdavkoch nájdete prepracované filtrovanie. Filtrovať môžete podľa stavu úhrady, kategórie, sumy, dátumov vystavenia či splatnosti alebo podľa meny. Inteligentné vyhľadávanie vám umožní vyhľadávať podľa akéhokoľvek parametra výdavku.

 

Filtrovanie vo výdavkoch

 

Prílohy

 

Nový dizajn prináša aj pole pre prílohy k výdavku. Hodí sa, ak si chcete archivovať bločky či faktúry v ich elektronickej podobe. Vyskúšajte.

 

Vyskúšať v iKROSe

 

Komentáre

Tento článok neobsahuje komentáre.

comments powered by Disqus